Периметр прямокутника дорівнює 8 дм 4 см, одна з його сторін у 5 разів менша, ніж інша. Знайти

сторони та площу прямокутника.?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппович Никита.

Відповідь: х- одна сторона

5х-друга сторона

8дм4см=84см

х+х+5х+5х=84

12х=84

х=84:12

х=7см-первая сторона

5×7=35см-вторая сторона

S=7×35=245см²

Покрокове пояснення:

Прошу поставь как лучший ответ