Помогите пожалуйста с задачей. Студент Сергій щоранку пробігає одну й ту саму дистанцію у будні дні

він бігає зі швидкістю 10км/год за 24 хв. У вихідні дні він проводить посилене тренування та пробігає цю дистанцію за 20 хв. З якою швидкістю рухається Сергій у вихідні дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Митин Александр.

Ответ:

12 км/год

Пошаговое объяснение:

1)10×24=240(км/год)-всього пробігає;

2)240:20=12 (км/год)-швидкість на вихідних