892. Обчисли площу S основи прямокутного паралелепі- педа, якщо його об'єм V і висота һ

дорівнюють:1) у = 780 см3, h = 12 см; 2) V = 520 дм3, h = 40 см. ПОМОГИТЕЕЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Калина Варвара.

надеюсь помогла)

сори что долго


Отвечает Огнева Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) V = 780 см3, h = 12 см;

S=V/h= 780 :12= 65 см2

2) V = 520 дм3, h = 40 см   ( 1 дм3=1000 см3)

S=V/h = 520000 :40=13000 см2