2. Оленка купила 3 м тка- нини, а Тетянка 5мта-кої самої тканини. Оленказаплатила на 18 грн

мен-ше, ніж Тетянка. Скількигривень заплатили Тетян-ка та Оленка окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рылова Аня.

5-3=2 м—18грн

1м=18:2

1м=9грн

3×9=27грн заплатила Тетянка

3×5=15грн заплатила Оленка