За день туристи поїздом їхали 3 год, а пішки йшли 2 год. Поїздом їхали зі швидкістю 65 км/год,

пішки вони рухалися зі швидкістю 4 км/год. Яку відстань подолали туристи за день?

Ответы на вопрос

Отвечает Березина Полина.

Ответ:

203 кілометри подолали туристи за день

Пошаговое объяснение:

1) 3*65=195км проїхали поїздом

2)2*4=8км пройшли туристи пішки

3)195+8=203км подолали за весь день