3. У 16 однакових фляжках вміщуються 192 літра соку. Місткість бідона на 27 літрів більша від

місткості фляжки. Скільки літрів сокуВміститься у 8 бідонах?​

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)192÷16=32л-в одній фляжці

2)32+27=59л-в одному бідоні

3)59×8=472л