У 6 однакових банках вміщується 18 л соку. Місткість сулії на 5 л більша від місткості банки.

Скільки літрів соку вміститься у 8 таких суліях?

Ответы на вопрос

Отвечает Лященко Артём.
В одній банці вміщуеться 3 л соку (18/6=3л)
Вм
іст 1 сулії 8 л (3+5=8л)
8*8=64л соку 
В
ідповід: У 8 суліях вмістится 64 л соку.