2. Мына сан түбірі болатын қандай да бір теңдеу құрың- дар: а) 2; ә) -3; б)1.


Ответы на вопрос

Отвечает Самодрига Яна.

36x+28=100

-3x+4=-5

x+1=2

Отвечает Степашко Віка.

Ответ:

х=1

б)1.

вроде би так от должно бить