за 2 дні продавець продав 10 ящиків полуниці . скільки ящиків полуниці він продасть за тиждень,

якщо кожного дня продаватиме однакову кількість ящиків полуниці.​

Ответы на вопрос

Отвечает Габбасов Владик.

Ответ:

35

Пошаговое объяснение:

1)10:2=5(ящ. за 1день)

2)5*7=35(ящ. за 7 днів)