Марат барлық ақшасының 5/7іне кітап алғанда оның 50тг ақсашы қалды. алғашқында маратта қанша ақша

болды ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Алина.

Ответ:

 \frac{7}{7}  -  \frac{5}{7}  =  \frac{2}{7} \\  2 = 50 \\ 50  \div 2 = 25 \\ 1 = 25 \\ 25 \times 7 = 175 \\

Пошаговое объяснение:

алғашқыда Маратта 175 теңге болды