Әкесі 30 жаста, ал баласы 3 жаста. Баласы әкесіне қарағанда 4 есе жас болған кезде, әкесі неше

жаста болды? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидчик Алеся.

Ответ:

Әкесі (х) = 30 жас

Баласы (у) = 3 жас

30-3=27

4у=4×3=12

12+27=39

Ж/бы: әкесі 39 жаста болады.