Два робітники разом заробили 3500 грн. Скільки одержав кожен з них, якщо гроші вони поділили у

відношенні 3:4? CРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3х+4х= 3500

7х= 3500

х=500

3х=3*500=1500 грн одержав один робітник

4х= 4*500= 2000 грн одержав другий робітник

Отвечает Нестеренко Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5+4=9 (год) - разом

720:9=80 (грн) - за одну годину

4 * 80= 320 (грн) - перший робітник

5 * 80= 400 (грн) - другий робітник