Три робітники заробили разом 800гр,перший і другий робітники заробили 503грн, а другий і третій

555грн..скільки грошей заробив кожен робітник?Коли Все сумуєм не хватає дві грн. ДЯКУЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Карасёв Даниил.

800-503=297 гр заработал третий

555-297=258 гр заработл второй

первый заработал:

800-258-297=245    либо 2 способ 503-258=245

 

Проверка :

245+258+297=800 гр

 

Ответ: первый = 245

             второй = 258

              третий = 297

Отвечает Ибрагимов Ильдар.

3 робітники заробили 800 грн

1) 800-503=297 грн.(заробив третій робітник)

2)555-297=258 грн.(заробив другий робітник)

3)800-297-258=245грн.(заробив перший робітник)

Відповідь :перший робітник-245 грн; другий 258 грн.; третій -297 грн.