Әкесі 50-де, баласы 20-да. неше жылдан соң әкесі баласынан 2 есе үлкен болады?"​


Ответы на вопрос

Отвечает Казанцева Ульяна.

Ответ:

10 жылдан соң әкесі баласынан екі есе үлкен болады

Пошаговое объяснение:

50+10=60 20+10=30

60÷30=2