Допоможіть зробити рівняння 2x-1=x


Ответы на вопрос

Отвечает Ержанова Айгерим.

Ответ:

2x-x=1

x=1

Пошаговое объяснение:

Будь ласка зроби мою відповіть кращою!!

Отвечает Божко Алена.

Ответ:

х=1

Пошаговое объяснение:

2х-1=х

2х-х-1=0

х-1=0

х=0-1

х=1