СРОЧНО! Міша прочитав 7/15 Книги, в якій 300 сторінок. Скільки сторінок прочитав Міша? Вп'ятих

класах ШКОЛИ 117 учнів, із них 4/9 складають дівчата.Скільки хлопчиків в п'ятих класах?Скільки градусів складає 4/15 прямого кута?Скільки градусів складає 7020 розгорнутого кута?Скільки хвилин складає 23 години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Осташко Кристина.

1. 7/15 × 300 = 140(сторінок)

2. Всього-117 учнів

Дівчата- 4/9

Хлопці-?

Розв'язування

1) 117×4/9 = 52(уч) дівчата

2) 117-52= 65(уч) хлопці

3. 50градусов (не точно)

4. Не понятно

5. 23×60=1380