кытап дукенде 1кунде аркаисы 122 тенге туратын 4кытап жане 111тенге туратын 6кытап ушын дукенге

канша тенге толенды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лащенков Саша.

Ответ:

122×4+111×6=488+666=1154тг

Пошаговое объяснение:

⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆⬆