Замінити відношеннядробових чисел відношення натуральних 1:5дробь 8


Ответы на вопрос

Отвечает Кокина Анастасия.

1 : 5/8

1 способ.

Приводим к общему знаменателю 8

1 : 5/8 = 8/8 : 5/8 = 8 : 5

2 способ.

Делим число на дробь

1 : 5/8 = 1 · 8/5 = 8/5 = 8 : 5

Ответ: 1 : 5/8 = 8 : 5.