Знайди корінь рівняння -7x= одна ціла дві п'ятих​


Ответы на вопрос

Отвечает Дину Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-7х=1 2/5

-7х=7/5

Х=7/5:(-7)

Х=7/5*(-1/7)

Х=-1/5

Отвечает Мазитов Давид.

-7x= 1

 \frac{2}{5}

x=-7:1 2/5

x=-7: 7/5

x=-7*5/7

x=-5