Від автозаправки одночасно в протилежних напрямках виїхали два автомобілі . Через 2 години відстань

між ними становила 340 км . Знайди швидкість руху першого автомобіля , якщо швидкість руху другого була 90 км/год .

Ответы на вопрос

Отвечает Шемет Александра.

Ответ:

80 км/ч

Пошаговое объяснение:

1) 340÷2= 170(км/ч)- скорость удаления.

2) 170- 90= 80(км/ч)- скорость первого автомобиля.

Ответ: скорость первого автомобиля 80 км/ч.