два автомобілі одночасно виїхали з міст в протилежних напрямках,відстань між ними 30 км. Швидкість

першого автомобіля на 10 км/год більше ніж швидкість другого. знайдіть швидкість кожного автомобіля якщо через дві години відстань між ними була 250 км​

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х- швидкість другого

х+10- першого

2(х+х+10)=250-30

2х+2х+20=220

4х=220-20

4х=200

х=200/4

х=50км - другого

50+10=60 - першого