Кілограм полуниць дорожчий за кілограм яблук на 6,4 грн. За 5 кг полуниць заплатили стільки,

скільки за 9 кг яблук. Скільки коштує 1 кг полуниць? 1 кг яблук?

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Екатерина.

Ответ:

x-кг полуниць

(x-6,4)-кг яблук

5x=9(x-6,4)

5x=9x-57,6

-4x=-57,6

x=14.4 (грн) - кг полуниць

14.4-6.4=8 (грн) - кг яблук

Пошаговое объяснение: