Юрчик задумав число, відняв від нього 56, здобуту різницю збіль- шив у разий отримав число 1 040.

Яке число задумав Юрчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Загребнев Влад.

Ответ:

1) 1040:2=520

2)520+56=576

тобто ЮРЧИК ЗАДУМАВ ЧИСЛО 576.

Перевірка:(число яке задумав Юрчик)тобто 576-56(за умовою у задачі)=520.

Потім Юрчик помножив у рази полученне число у першому прикладі в відповіді-(тобто на 2) 520•2=1040

Отвечает Chemeris Oleg.

Ответ:

316

Пошаговое объяснение:

Идем в обратном порядке, - меняем на +, а * на /

1040/4=260

260+56=316