На одній капустині сидить 3слимаки,а на другій у 3 рази більше. скільки всього слимаків на двох

капустах?

Ответы на вопрос

Отвечает Лепендина Даша.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

3*3=9+3=12 )))) все верно