Довжина прямокутника 15 см,що становить 120% його ширини. Знайти периметр і площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Цеханская Маша.

(15*100)/120=12,5 см. ширина прямокутника
(12,5+15)*2=55 см. периметр прямокутника
12,5*15=187,5 см. квадратних площа прямокутника