Юннати посадили 3 ряди слив по 6 дерев кожний.Всього висадили 50 дерев.Скільки рядів посадили діти

груш,якщо вони садили по 8 груш в одному ряду?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобак Олесь.

Ответ:

3×6=18

50-18=32÷8=4(ряда)