на заводі в трьох цехах працює 630 чоловік.у першому цеху працює у 2 рази більше людей,ніж у

другому,а у третьому - на 142 чоловіка більше,ніж на другому.скільки чоловік працює у другому цеху? поможіть треба срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Чирцов Илья.

Ответ:

122

Пошаговое объяснение:

x - количество человек работает во 2-м цехе.

2x+x+(x+142)=630

4x=630-142

x=488/4=122 человека