у двох відрізках 48 м тканини. Коли з першого відрізу продали 3 м, а з другого - 9 м, то в першому

стало в 2 рази менше тканини, ніж у другому відрізі. Скільки тканини було в кожному відрізі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.

48-3-9 = 36

x+2x = 36

3x= 36

x = 12

перший відрізок - 12м, другий відрізок - 24

12+3 = 15 - початкова довжина першого відрізка

24+9 = 33 - початкова довжина другого відрізка

Відповідь: 15 і 33