Знайди значення виразу (24,81+ а) ∙ 3,4, якщо а становить 15% від числа 85.


Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Ответ:

(24,81+12,75)*3,4=37,56*3,4=127,704

а=85*0,15=12,75

Пошаговое объяснение: