Точка F ділить відрізок AD на два відрізки - AF i FD. Знайдіть довжину відрізка AF, якщо AD = 81

см, а FD = 23 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Атапкелова Диана.

Ответ:

AF=AD-FD=81-23=58

..........