Автомобіль проїхав за дві години 120 км . За першу годину він проїхав 48%цієї відстані . Скільки

він проїхав за другу годину? Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Ергеш Уалихан.

Ответ:1) 120 + 190 = 311 (км) - увесь шлях;

2) 2 + 3 = 5 (год) - увесь витрачений час;

3) 311: 5 = 62, (км/год) - середня швидкість.

Відповідь. 62 км/год.