Турист за 2год проплил ту саму видстань що пройшов за 4год пишки знайдить швидкисть туриста якщо

швидкисть його коли плив на 6км\гол бильше нид вин йшов пишки

Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пешком - х км

Плыл - х + 6 км

4 * х = 2 * (х + 6)

4х = 2х + 12

4х - 2х = 12

2х = 12

х = 12 : 2

х = 6

Пешком (х) = 6 км/ч

Плыл (х + 6) = 6 + 6 = 12 км/ч

6 * 4 = 12 * 2