УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ плащ дорожче ніж капелюх на 1656 грн скільки коштує плащ, якщо він в 10 разів

дорожче капелюха? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Балобан Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай капелюх коштує - х грн, тоді плащ коштує (х+1656 ) грн,

Складемо рівняння:

х+1656 = 10х

9х= 1656

х= 1656 :9

х= 184 грн коштує капелюх

10х= 10 * 184= 1840 грн коштує плащ