Під час сушіння абрикоси втрачають 1/7 своєї маси. Скільки кілограмів кураги можна одержати із 42

кг абрикосів. з поясненням​

Ответы на вопрос

Отвечает Златьев Сергей.

Відповідь:

З 42 кілограм абрикосів, держамо 6 кілограм кураги.

Покрокове пояснення:

42 : 7 * 1 = 6 * 1 = 6 (кг)