Мама купила Полуниці 3 п’ятих усіх полуниць вона закрутила компоти з 1 третьої залишку варення і ще

8 кілограмів залишилося скільки кілограмів полуниць купила мама

Ответы на вопрос

Отвечает Селютина Полина.

Ответ:

\neq  \lim_{n \to \infty} a_n \left[\begin{array}{ccc}1&2&3\\4&5&6\\7&8&9\end{array}\right]

Пошаговое объяснение: