Одна сторона в чотири разів менше від 2 і на 32дм менше від 3 знайдіть сторони трикутника якщо його

периметру дорівнює 98 дм

Ответы на вопрос

Отвечает Гридина Анна.

Відповідь:

11;44;43

Покрокове пояснення:

Х дм одна сторона;

4х дм друга сторона;

(Х+32) дм третя сторона

Р = а+ b + c

За умовою:

х+4х+х+32=98

6х=98-32

6х=66

х=66:6

х=11 дм одна сторона

4х=4*11=44 дм друга сторона

х+32=11+32=43 дм третя сторона.