Очень нужна помощь Складіть рівняння дотичної до графіка функції f(x)=x(квадрат)+2х в точці х0=1


Ответы на вопрос

Отвечает Шалдыбин Дмитрий.

Ответ:

y = 4x - 1

Пошаговое объяснение:

f(x) = x^{2} + 2x; x_{0} = 1

f(x)^{'} =2x + 2

f(x_{0} )^{'} = f(1)^{'} = 2 * 1 + 2 = 2 + 2 = 4

f(x_{0} ) = f(1) = 1^{2} + 2 * 1 = 1 + 2 = 3

y = 4(x - 1) + 3 = 4x - 4 + 3 = 4x - 1