Обчисліть значення похідної функції у=√13-3х у точці х0=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Попцов Владимир.

Ответ:

y =  \sqrt{13 - 3x}  =  {(13 - 3x)}^{ \frac{1}{2} }

y' =  \frac{1}{2}  {(13 - 3x)}^{ -  \frac{1}{2} }  \times (13 - 3x) '=  \\  =  -  \frac{3}{2 \sqrt{13 - 3x} }

y'(3) =  -  \frac{3}{2 \sqrt{13 - 9} }  =  -  \frac{3}{2 \times 2}  =  - 0.75 \\