У зоопарку 300 звірів із них 23% хижаки.скільки хижаків живе у зоопарку?


Ответы на вопрос

Отвечает Харюков Антон.

Ответ:

69 хижаків.

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб краще розуміти умову можна склати пропорцію:

х - 23%

300 - 100%

Отримуємо: \frac{x}{300} = \frac{23}{100}  викоритовуємо властивість пропорції:

100х = 23*300

100х= 6900

х= 69

Або простіше: беремо число, від якого потрібно зайти відсотки, множимо його на кількість відсотків і ділимо на 100.