Помогите пішохід і велосипедист вирушили одночасно по одній дорозі з пункту А до пункту Б

відстань між пунктами А і Б дорівнює 24кмпішохід іде зі швидкістю 3, 75км/год ,що становить 25% швидкості велосипедиста. Через який час відстань між ними дорівнюватиме 9 км і яку відстань залишиться до Б проїхали велосипедисту і проїхати і пройти пішоходу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Быковский Филипп.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3,75 * 100% : 25% = 15 км/год швидкість велосипедиста

Нехай  час, через який відстань між пішоходом і велосипедистом буде дорівнює 9 км  - х годин ., тоді відстань яку проїде велосипедист  дорівнює 15х км, а відстань ,яку пройде пішохід 3,75 х км.

Складемо рівняння:

15х - 3,75х= 9

11,25х = 9

х = 0,8 год через такий час відстань між ними дорівнюватиме 9 км

 24 - 15*0,8 =  12 км відстань, яку залишилося проїхати велосипедисту

24 - 3,75*0,8 = 21 км  відстань, яку залишилося пройти пішоходу