ширина ставка 75 м а довжина у 3 рази більше . купатися можна на 3\5 площі всього ставка. чому

дорівнює площа ставка на якій можна купатись?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Кристина.

Ответ:

ширина -75м

длина-?м,в 3 раза больше

найти-3/5 всего озера

75×3=225м-длина ставка

75×225=16 875м2- площадь ставка

16875×3/5=3375×3/1=10125м2-площадь ставка на которой можно купаться

или так

16875÷5×3=10125м2