З двох сіл, відстань між якими дорівнює 30 км, одночасно вирушили назустріч один одному

велосипедист і пішохід, які зустрілися через 2 год після початку руху. Швидкість руху пішохода становила 4 км/год. З якою швидкістю їхав велосипедист?

Ответы на вопрос

Отвечает Руткевич Анжела.

Ответ:

11км\год

Пошаговое объяснение:

так як ми знаємо через скільки зустрілися пішохід та велосипедист, ми знайдемо відстань,яку пройшов пішохід:

S= 4*2=8(км)- відстань, яку пройшов пішохід

тепер знайдемо відстань яку проїхав велосипедист:

S вел = 30-8=22(км)- відстань,яку здолав велосипедист

тепер можемо знайти швидкість велосипедиста:

v=22:2=11(км\год)