Довжина прямокутника 20см його ширина становить 40% від довжини. знайди периметр прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Зямбахтина Ирина.

Ответ:

В решении.

Пошаговое объяснение:

Довжина прямокутника 20см його ширина становить 40% від довжини. знайди периметр прямокутника​.

Р = 2(а + в);

а = 20 см;

в = 20 * 0,4 = 8 (см).

Р = 2(20 + 8) = 56 (см).