гелікоптер 2 год летів зі швидкістю 92,5 км/год,а потім ще 3 години зі швидкістю 132,5

км/годЗнайдіть середню швидкість гелікоптера на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Дарина.

Ответ:

1165 км

Пошаговое объяснение:

1) 2*925=1850 (км) - гелікопер пролетів за 2 год;

2) 3*1325=3975 (км) - гелікоптер пролетів за 3 год;

3) 3+2=5 (год) - затрачено всього часу;

4) (1850+3975):5=5825:5=1165 (км/год)