1. Збільш на 10 числа: 290; 465; 214. Запиши тільки відповіді.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лузько Даник.

Ответ:300, 475, 224

Пошаговое объяснение:290+10=300 ,465+10=475,214+10=224