два автомобілі перевезли 420 колод Перший автомобіль за 5 рейсів перевіз третину всіх колод Решту

колод перевіз другий автомобіль який вивозив на 42 колоди за 1 рейс більше. Скільки рейсів зробив другий автомобіль

Ответы на вопрос

Отвечает Дановский Никита.

Ответ:

420*1/3=140

420-140=280

140/5=28

28+42=70

70/2=35

280/35=8

Пошаговое объяснение: если не верно сори