Знайдіть скалярний добуток векторів a і b якщо |a|=√2, |в|=4, <(а;в)=135°СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Загорнов Вадим.

x=|a|*|b|*cosa

x=√2*4*(-√2/2)=-2*2=4