З вершини прямого кута проведено промінь так, що він ділить прямий кут на два кути, один з яких

більший за другий на 18°. Знайдіть величину кожного з утворених кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Головащенко Вадім.

Ответ:

36° - первый угол

54° - второй угол

Пошаговое объяснение:

Прямой угол = 90°

Пусть х° - первый угол

Тогда (х+18)° - второй угол

х + х + 18 = 90

2х = 90 - 18

2х = 72

х = 72:2

х = 36° - первый угол

36 + 18 = 54° - второй угол