З вершини розгорнутого кута проведено промінь так, що він ділить розгорнутий кут на два кути,

один з яких більший за другий на 52°. Знайдіть величину кожного з утворених кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

64° - 1-й угол

116° - 2-й угол

Пошаговое объяснение:

Развёрнутый угол = 180°

Пусть 1-й угол = х°, тогда 2-й угол = (х+52

х + х + 52 = 180

2х = 180 - 52

2х = 128

х = 128/2

х = 64° - 1-й угол

64 + 52 = 116° - 2-й угол