З вершини прямого кута проведено промінь так що він ділить прямий кут на два кути один з яких

більший за другий на 30° знайдіть величину кожного з утвориних кутів

Ответы на вопрос

Отвечает Подолянчик Светлана.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Нехай , менший з утворених кутів = х , тоді більший кут х - 30. Оскільки прямий кут = 90 , складаємо рівняння :

х + х + 30= 90

2х=90-30

2х=60

х=60:2

х°=30

Отже менший кут =. 30° ,а більший 30+30°=60°

Відповідь : величина одного кута 30° , другого 60°.